شماره دفتر مرکزی:02126358234
تهران، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، بعد از سینما قلهک، نبش بن بست زهره، پلاک 1/1، واحد 3.

شرکت کانور

 شرکت ساختمانی و تاسیساتی کانور

 شرکت ساختمانی و تاسیساتی کانور (سهامی خاص) :

تاسیس شده در سال 1373 – محل ثبت : تهران –  شماره ثبت : 104289

رتبه های اخذ شده کانور از سازمان برنامه و بودجه کشو ر:  رتبه 2 در رشته ساختمان و ابنیه –  رتبه 3 در تاسیسات مکانیکی و برقی

حوزه فعالیت کانور : اجرای عملیات سیویل ، ساختمان  و تاسیسات مکانیکی و برقی در پروژه های مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، نمایشگاهی ، فرهنگی ، ورزشی ، راهسازی ، محوطه سازی ، سیستم های انتقال آب و فاضلاب و تاسیسات شهری و برون شهری ، پیمانکاری یا مدیریت اجرا و غیره .

سرمایه گذاری و احداث پروژه های مرتبط ، تولید فرآورده ها و محصولات و خرید و فروش ماشین آلات ساختمانی و تاسیساتی و برقی ، اخذ نمایندگی های مختلف در داخل و خارج از کشور ، انجام فعالیت های بازرگانی ، واردات و صادرات مرتبط با موضوع شرکت ، طراحی و انجام خدمات مشاوره در خصوص پروژه های فوق الذکر.

جهت مشاهده سایت شرکت ساختمانی و تاسیساتی کانور بر روی لوگو کلیک کنید.

 چند پروژه شاخص شرکت کانور :

1-پروژه طراحی و احداث کارخانه صنایع بهداشتی سرو کاسپین:

این پروژه که به صورت EPC   (طراحی و اجرای کامل ) میباشد ، در زمینی به مساحت  30000 متر مربع در شهرک صنعتی کاسپین اجرا گردیده و شامل حدود 20000 متر مربع بنا شامل کارخانه تولیدی اصلی ، ساختمان انبار مواد خام و محصولات تولید شده ، ساختمانهای رفاهی ، رستوران ، اداری ، آزمایشگاه ، موتورخانه مرکزی و غیره و نیز محوطه سازی ، نگهبانی و دیوارهای حائل پیرامونی ، کانالهای زهکشی آبهای سطحی و شامل کلیه سیستمهای برقی ، مکانیکی ، اعلام و اطفای حریق ، دوربینهای مدار بسته و برق اضطراری و …. میباشد .این پروژه به صورت کلید تحویل بوده و در واقع زمینی خالی از سوی کارفرما به کانور تحویل شده و متعاقبا کارخانه ای در حال بهره برداری ازسوی کانور به کارفرما تحویل شده است . کارفرمای پروژه شرکت بین المللی Nuqul Group Holding  بوده و مبلغ کل پروژه حدود 15 میلیون دلار است. پروژه مذکور از سوی کانور به کارفرما تحویل قطعی شده و گواهی کتبی رضایتمندی توسط کارفرما به کانور ارائه گردیده است. ضمنا مدت اجرای پروژه با احتساب زمان طراحی 5/2 سال بوده است.

2- پروژه طراحی و احداث سفارت خانه و رزیدنس سفیر دولت پادشاهی هلند:

این پروژه نیز به صورت طراحی و اجرای کامل بوده  ( به صورت EPC ) و محل اجرای پروژه در فرمانیه تهران است و کارفرما وزارت امور خارجه کشور هلند میباشد. زمین پروژه 5000 متر مربع است که ساختمانهای اداری سفارتخانه در بخشی از آن و در بخشی دیگر ساختمان محل سکونت سفیر هلند احداث گردیده ، ساختمانهای جنبی دیگر یوتیلیتی و رفاهی هم در قسمتهای دیگر بنا گردیده اند. محوطه سازی بسیار زیبا و دیوارهای پیرامونی امنیتی ضد شورش نیز از دیگر مستحدثات مجموعه میباشند. در این پروژه استانداردهای اجرایی و کیفی بسیار بالایی از سوی وزارت امور خارجه هلند تقاضا شده بود که شرکت کانور میبایست در طراحی و کلیه مراحل اجرایی آنها را رعایت مینمود. استانداردهای سختگیرانه ای که در کمتر پروژه ای میتوان مشاهده کرد.  در نهایت این پروژه نیز در مدت زمان مورد نظر کارفرما و با کیفیتی مطلوب ، به کارفرمای مربوطه از سوی کانور تحویل قطعی گردید که گواه این ادعا نیزگواهی رضایتمندی کتبی و رسمی است که از سوی وزارت امور خارجه هلند به شرکت کانور ارائه گردیده است . مبلغ پروژه مذکور 5/4 میلیون یورو  و مدت اجرای کامل پروژه 5/1 سال بوده است.

3-پروژه احداث کارخانه پودر شوینده شرکت یونیلیور ایران:

این پروژه احداث کارخانه ای است جهت تولید پودر شوینده ای تحت نام تجاری OMO . کارخانه از نوع با پروسس عمودی میباشد و بدین دلیل در پنج طبق احداث گردیده و مواد خام از بالا وارد سیستم شده و پس از طی مراحل گوناگون و پیچیده  نهایتا محصول در طبقه همکف تحویل و بصورت تمام مکانیزه بسته بندی میگردد. سطح بنای کارخانه حدود 6000 متر مربع است. در این پروژه کلیه بخشهای مکانیک و برق و دستگاههای پروسس و ابزار دقیق کنترلی نیز به عهده شرکت کانور بوده است. کارفرما شرکت بین المللی Unilever  است که در بیشتر کشورهای جهان تولید صنایع شوینده و نیز صنایع غذایی مینماید و یکی از شاخه های آن در ایران نیز در شهرک صنعتی البرز قزوین میباشد که شرکت کانور افتخار اجرای بخشی از پروژه های ایشان را داشته است. گواهی رسمی رضایتمندی از سوی شرکت Unilever در خصوص اجرای با کیفیت این پروژه به شرکت کانور ارائه گردیده است.

4- پروژه های مسکونی به صورت سرمایه گذاری و اجرای شرکت کانور:

ساختمانهای مسکونی 30 واحدی ، 20 واحدی ، 15 واحدی که با سازمان نوسازی شهر تهران بصورت مشارکتی توسط کانور احداث شده و نیز ساختمان 11 طبقه مسکونی در منطقه 1 تهران که آن نیز به صورت سرمایه گذاری و اجرا انجام شده است.

5-پروژه های دیگر شرکت کانور اعم از ساختمان تجاری ، ساختمانهای نمایشگاهی  ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، سوله ها و سیلوهای غلات ، انبارها ، مرغداریها و ….نیز هستند که از بیان جزییات آنها خودداری شده است.

اعضاء هیئت مدیره :

 •   آقای مهندس سعید نمازی : (مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره) دارای مدرک مهندسی مکانیک با سابقه بیش از 30 سال
 • آقای مهندس حمیدرضا شریفی:(عضو هیئت مدیره) با مدرک مهندسی راه و ساختمان با سابقه 28سال
 • آقای مهدی نمازی : (عضو هیئت مدیره) با مدرک لیسانس حسابداری با سابقه بیش از 30 سال
 •  آقای مهندس حمید نمازی : (عضو هیئت مدیره ) با مدرک مهندسی عمران با سابقه 22 سال

 

 برخی از سوابق مدیران کانور (خارج از شرکت کانور):

آقای حمیدرضا شریفی :

 • مدیریت پروژه احداث ترمینال فرودگاه بین المللی خلیج فارس در عسلویه.
 • مدیریت پروژه کلیه کارهای OFFSITE پتروشیمی آریا ساسول در عسلویه (مساحت پتروشیمی 70 هکتار )
 • مدیریت پروژه شهرک مسکونی ، رفاهی ، اداری در جنب سد مسجد سلیمان( شهرک به مساحت 50 هکتار)
 • مدیریت پروژه احداث آپارتمانهای مسکونی در منطقه کنار عسلویه به تعداد 180 واحد مسکونی.
 • مدیریت پروژه اجرای سیستم Cooling پلنت های نمک زدایی اولیه نفت خام در جزیره خارک شامل احداث سازه دریایی Sea Water Intake  در تراز پایین تر از سطح دریا و همچنین اجرای جاکت ها و سکوهای دریایی جهت اجرای لوله های 56 اینچ در کف دریا و نصب لوله های مربوطه .
 • مدیریت اجرایی سازه های بتنی و 55 پل بتنی و … در پالایشگاه بندرعباس.

 

آقای سعید نمازی :

 
 • مدیریت پروژه تاسیسات مکانیکی و برقی بیمارستان 100 تختخوابی سوانح و سوختگی امام رضا در مشهد .
 • مدیریت پروژه تاسیسات مکانیکی وبرقی بیمارستان 320 تختخوابی آستان قدس رضوی.
 • مدیریت پروژه عملیات ساختمانی و تاسیساتی کارخانه تولید قطعات یدکی آریا کیان .
 • مدیریت پروژه دو مرکز عملیات ساختمانی و تاسیساتی سوییچینگ شرکت ایرانسل در شهرهای همدان و بابل .
 • مدیریت پروژه تاسیسات برج اداری سازمان سمت .